Avondmaal

 

Goede Vrijdag is stilstaan bij wat Jezus deed voor ons. Is ons verwonderen over Gods grote liefde. Goede Vrijdag is samen, jong en oud, Jezus’ offer gedenken door het avondmaal heen.

Wij nodigen u van harte uit om dit met ons te doen op vrijdag 30 maart, van 19.30 tot 20.30 uur in Pand 9. 
In onze gemeente is de Goede Vrijdagdienst anders dan anders. Er is een korte preek en veel ruimte voor samenzang. Avondmaal houden we in kleine groepen aan statafels in de zaal. U kunt met uw gezin of familie, uw kring of vriendengroep aangaan, of ter plekke een groep vormen met anderen. Ook de kinderen zijn welkom om het avondmaal met ons te delen.

Kinderen aan het avondmaal is niet voor iedereen vanzelfsprekend.
Log in op onze site en zie Informatie en beleid waar u de Bijbelse onderbouwing kunt lezen.