IMG 20200504 WA0016

 
ALLE bezoekers en gemeenteleden van de EGB opgelet!!!
We gaan weer bouwen!
 
In de Levende Stenen zijn alle taken opgenomen, behorende bij de activiteiten die vanuit onze gemeente worden georganiseerd én die activiteiten waarvoor het praktisch noodzakelijk is om van tevoren te weten wie eraan deelneemt (bijvoorbeeld huisgroepen).

In het huidige seizoen zijn de activiteiten/taken door veel mensen uitgevoerd. Per 1 september 2020 leggen alle mensen (m.u.v. oudsten en bestuur) hun huidige taken neer. De bedoeling is dat iedereen die onze gemeente bezoekt, zich afvraagt welke plek hij/zij binnen onze gemeente wil vullen in het komende jaar (1 september 2020 tot 1 september 2021).

Ben je eruit? Dan geef je dit voor 7 juni aan door middel van het formulier op www.levendestenen.nl

We zien met jullie uit naar een nieuw gezegend seizoen waarin een ieder op zijn en haar wijze meewerkt aan de bouw van het geestelijk huis. (I Petrus 2:5)

.