Young Passion 


Voor alle jongeren van binnen onze gemeente en voor hun vrienden daarbuiten, in de leeftijd van het Voorgezet Onderwijs tot ongeveer 18 jaar, is er de jeugdgroep: Young Passion EGB. De groep is opgesplitst in twee groepen: 

  • Young Passion 12-14   
  • Young Passion 15-17  

Vriendschap en geestelijke opbouw staan centraal. We verlangen ernaar om de tieners kennis, liefde, vriendschappen én boven alles een liefdevolle relatie met God vinden en/of verdiepen. We hebben het volgende doel: 


De jeugd leert –  in een veilige groep - Jezus Christus persoonlijk kennen als hun verlosser en ze groeien in hun relatie met de Here Jezus (identiteit, intimiteit en autoriteit).   
 
We starten het seizoen met een jeugdkamp. Daarna is er een mix van serieuze avonden en ontspanningsavonden. De thema’s en gesprekken sluiten aan bij de belevingswereld van de jeugd. Iedere groep komt twee keer per maand bij elkaar op zondagavond (van 18:30 uur tot 20:30 uur). 

Voor meer informatie over: 
- Young Passion 12-14 kunt u/jij contact opnemen met Zeina Bassa via 0627403825. 
- Young Passion 15-17 kunt u/jij contact opnemen met Marjoke Dijkema via 0616034921.

 

image 5